חדרי בריחה למשפחות: לא לחשוש מהאתגר

Dr.Mindחדר בריחה

חדרי בריחה למשפחות, קטנות או גדולות, יגבשו אותן ללא כל ספק: החל מפתירת תעלומות ועד סיום החגיגה עם כיבוד מיוחד – אתם יכולים לשבור שגרה ולחגוג כל אירוע עם Dr. Mind. אנו מתפעלים חדרי בריחה במגוון סיפורי רקע – ובדרגות קושי שונות. נשמח לשוחח אתכם, לדון בפרטים השונים ולקבוע את המפגש המשפחתי הבא שלכם.

בני המשפחה שלנו הם האנשים החשובים והאהובים עלינו ביותר. בשל כך, חשוב לנצל כל דקה פנויה וליצור איתם קשר – ולא רק בחגים. לצד שיחת הטלפון הקבועה בכל חג וביום הולדת, מומלץ לקבוע מפגש עם יקירנו. עם זאת, ובמקום לתכנן את המפגש במסעדה או בבית הקפה הקבועים, מומלץ לצאת מעט מהשגרה. כיצד? על ידי השתתפות בחדר בריחה.

אם אתם שואלים את עצמכם מהו חדר בריחה, נשמח לענות על שאלה חשובה זו: מדובר, למעשה, במשחק חברה רב-משתתפים בו קבוצה של חברים או קרובי משפחה ינעלו בחדר אחד וינסו לפתור חידות. לרוב, פרק הזמן המוקצב למשתתפים הוא שעה, תוך שימוש בחפצים וברמזים השונים בחדר.

לאורך השנים האחרונות, נוצרו יותר ויותר חדרי בריחה, כאשר כל אחד מהם מתמחה ביצירת עולם אחר, דרגות קושי משתנות, כמות משתתפים מגוונת ועוד. בהתאם לנתונים אלו ואחרים, כך ייקבע המחיר אותו תשלמו עבור ההשתתפות בפעילות.

חלק מקרובי המשפחה חוששים שמא לא יידעו לפתור את המשימות? רבים חושבים כי חדרי הבריחה מיועדים לגאונים או לאלו שסיימו תואר ראשון בטכניון – אך טעות בידם! למעשה, כל אחד ואחת יכולים ליהנות מחדרי בריחה והמאתגרים המוצעים. לכן, חשוב להרגיע את משפחתכם במהרה, שכן ניתן לבחור בחדר הבריחה בעל דרגת הקושי והנושא הנכון עבורם.

 

לחגוג עם המשפחה בדרכים חדשות

אחד מבני המשפחה חוגג יום הולדת? ההורים מציינים יום נישואין? בזכות חדרי הבריחה של Dr. Mind תחגגו מעמד זה כראוי; חגיגה שתיצור זיכרונות יפים לעוד שנים רבות. בין אם מדובר בקבוצה של 3, 5 או 8 משתתפים או בין אם אתם מעדיפים סיפור רקע מסוים על פני אחד אחר – צוות המפעילים שלנו ישמח ללוות אתכם בהרפתקה זו.